HomeModa

10 modele perfekte për thonjtë në zyrë

Stili i zyrës ka të bëjë me dukjen profesionale, të rregullt dhe femërore. Një manikyr i bukur është një përbërës i rëndësishëm i pamjes së çdo biznesmeneje. 

Në këtë post, duam të ndajmë me ju disa ide elegante manikyri të dhëna nga këto blogere Hannahroxit dhe Lulus.

Shikoni modelet përrallore të thonjve më poshtë, zgjidhni ato që ju pëlqejnë dhe bëhuni gati të kënaqni vendin tuaj të punës.


TË NGJASHME