HomeModa

10 ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin këtë vjeshtë!

Shumë shpejt do të vijë ajo koha kur do të na duhet të ndryshojmë gjithçka madje edhe ngjyrën e flokëve, që na janë djegur fare nga dielli këtë verë.

Tashmë është koha të mendoni për vjeshtën dhe trendet e saj, nga flokët me nuanca rozë e deri te e kuqja vibrante.

Ja cilat janë ngjyrat e flokëve që do t’i shihni kudo këtë sezon vjeshte që po afron dhe që janë të larmishme.

Flokët pink me nuanca lejla!

Bjondja me fije platini!

Flokët e zinj me hije të artë!

Flokët e kuqërremta!

Flokët gështenjë!

Bjondja me nuancë luleshtrydhe!

Bjondja në bezhë!

Bjondja me rrënjën natyrale të ekspozuar!

Flokët ombre në ngjyrë karameleje!

Flokët kafe e errët me shkëlqim!


TË NGJASHME