HomeModa

10 objektet e modës më të dëshiruara në botë për 2019

Objektet e modës më të dëshiruara në botë tani janë bërë sandalet Botega Veneta, të përdorura aq shpesh nga Rihana.

Te 10 më të mirat kanë hyrë edhe kuletat “Jacquemus”, si dhe bikinit ikonike të “Fendit”, të veshura nga ish Miss Universe Olivia Culpo.

Renditjet për 10 objektet më të kërkuara janë realizuar nga motori botëror i kërkimeve në internet për modën, Lyst.

Sandalet Bottega Veneta të veshura nga Rihanna

Çanta mini Jacquemus Le Chiquito

Atletet Adidas Continental 80

Bluza Mansur Gavriel me motiv reje

Çanta e sheshtë Prada black Nylon

Fustan “Reformation Juliette”

Bikinit “Fendi FF motif”

8, Vathë si paramandë, Balenciaga

9, Kostum njësh me rrip në mes me xhins “Hudson”

Në vend të dhjetë, çantë shpine Paco Rabanne, model i vitit 1969


TË NGJASHME