HomeShowbiz

10 raste kur femrat dhe meshkujt e showbiz-it janë veshur njësoj (FOTO)

Po jetojmë në një botë ku stereotipat gjinore po zëvendësohen nga larmia dhe fleksibiliteti në të gjitha sferat e jetës. Ku as moda e tapetit të kuq nuk bën përjashtim.

Prej kohësh ne shohim gra të famshme që shfaqen me kostum zyrtar dhe kravata, ndërsa disa burra të famshëm po vjedhin vëmendjen duke u veshur me fustane dhe bluza të tejdukshme.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku personazhe të ndryshëm të ekranit kanë zgjedhur që të godasin me veshjen e tyre, në daljet publike.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se si 10 burra dhe gra të famshëm kanë zgjedhur veshje të ngjashme, e madje edhe të njëjta që të parakalojnë në tapetin e kuq. Ju si thonë, kujt i shkojnë më shumë?


TË NGJASHME