HomeShowbiz

Ndryshon renditja! Ja kush janë të famshmit shqiptarë më të ndjekur në Instagram

Rrjetet sociale çdo ditë e më shumë po na bëjnë që të kemi varësi ndaj tyre.

Pothuajse kudo, në kafe, në shtëpi, në punë, të gjithë gjendemi përpara telefonit. Instagrami specifikisht është kthyer në një trend, me personazhe të shumtë që “luftojnë për të qenë në krye të klasifikimit përsa i përket numrit të ndjekësve.

Rezultate imazhesh për enca
“Mbretëresha e Instagramit” në vendin tonë është Enca me plot 1.9 milion ndjekës dhe si duket dhe për pak kohë nuk do e lirojë atë ‘pozicion’.

Rezultate imazhesh për luana vjollca
Sakaq, risi është vendi i dytë që tani e mban Luana Vjollca me 1.4 milion ndjekës.

Rezultate imazhesh për noizy
Moderatorja e njohur së fundmi ka fituar në mënyrë të vrullshme rreth 100 mijë ndjekës duke lënë pas Noizy-n dhe Era Istrefin me 1.3 milionë ndjekës.

Rezultate imazhesh për era istrefi
Lajmin ajo e la bërë të ditur në Instagram duke falenderuar fansat e saj e duke i nxitur të pëlqejnë foton e saj të fundit, që sipas Luanës, mund të thyejë rekord.


TË NGJASHME