HomeShowbiz

14 raste kur këta të famshëm u shfaqën në publik me veshje të ngjashme (FOTO)

Edhe pse stilistët vazhdojnë të krijojnë rroba të reja, disa të famshëm ende arrijnë të veshin të njëjtat rroba si dikush tjetër. Dhe ne gjithmonë duam të gjykojmë se kush duket më mirë në këto rroba. 

Por është krejt e papritur që të famshëm të tillë të ndryshëm të kenë të njëjtën shije në veshje: për shembull, Helen Mirren dhe Nina Dobrev dhe Kylie Jenner dhe Karolina Kurkova zgjodhën të njëjtat fustane.

Edhe pse veshjet e tyre janë të ngjashme, apo edhe identike, pamja e secilit të famshëm në këtë përmbledhje është me të vërtetë e veçantë.

Helen Mirren dhe Nina Dobrev
Kim Kardashian dhe Winnie Harlow
Kylie Jenner dhe Karolina Kurkova
Dukesha e Kembrixhit dhe Paris Hilton
Emma Watson dhe Jennifer Lawrence
Cameron Diaz dhe Philippa Charlotte “Pippa” Middleton
Michelle Williams dhe Kim Cattrall
Tyra Banks dhe Kim Kardashian
Kate Winslet dhe Liv Tyler
Amber Heard dhe Kerry Washington
Eva Green, Elle Macpherson dhe Anne Hathaway
Katy Perry dhe Jennifer Lawrence
Jamie Lee Curtis dhe Sigourney Weaver
Britney Spears dhe Kerry Washington

TË NGJASHME