HomeLajme

Megaoperacioni i policisë, reagon Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për megaoperacionin e zhvilluar nga Policia e Shtetit, ku u arrestuan 22 persona nën akuzën e trafikimit ndërkombëtar të drogës.

Në një postim në twitter, Lleshaj shkruan se kjo është një tjetër betejë e fituar.

Goditja e madhe e radhës për krimin e organizuar. Shkatërrohet një tjetër merimangë kriminale falë angazhimit profesional të Policisë dhe Prokurorisë. Një betejë tjetër e fituar, por lufta vazhdon ende ???????.”, shkruan Lleshaj.


TË NGJASHME