HomeModa

23 vite pas vdekjes Princeshë Diana frymëzon sërish markat e mëdha; Ky stil rikthehet në 2020

Stili i princeshë Dianës ka frymëzuar marka të njohura prej vitesh tashmë. Por tani me serialin që është bërë shumë i njohur “the crown” është rikthyer një trend shumë i përdorur nga Diana i cili mendohet se do të bëjë namin në pranverën e këtij viti.

Bëhet fjalë për këmishat me jakën me pala të vogla, model i cili të jep ndjesinë e një aristokrateje.

Alexa Chung është një nga stilistet që i ka dashur gjithmonë këtoomodele jakash dhe mesa duket i është rikthyer dhe njëherë këtë vit të ri.

Ky stil është frymëzuar nga vitet 1980, Hidhini një sy modeleve të ndryshme:


TË NGJASHME