Aktualitet Lajme Politikë

2751 metra mbi nivelin e detit, Presidenti Meta dhe Bes Kallaku ngjisin majën e Korabit

Presidenti Ilir Meta, së bashku me aktorin e humorit, Bes Kallaku, kanë përfunduar ngjitjen në malin e  Korabit, më i larti në Shqipëri.

Në facebook, Presidenti Meta ka publikuar një foto, ku së bashku me Bes Kallaku kanë pozuar duke bërë shqiponjën në 2751 metër lartësi.

“Ju përshëndesim të gjithëve dhe ju urojmë një mbrëmje të këndshme bashkë me Bes Kallakun, nga maja e Korabit në lartësinë 2751m, maja më e lartë, jo vetëm e Shqipërisë, por edhe e Ballkanit.”, shkruan Meta në rrjetin social.

Capture

Related posts

Respektimi, dashuria, mirëkuptimi e bëjnë të veçantë ditën e sotme

Mila

Parashikimi i horoskopit, datë 8 gusht 2019

Mila

Tahiri reagon sërish, poston videon

Mila
Na Kontaktoni!