HomeShowbiz

3 vjet pa mamanë e saj, Zanfina Ismaili e kujton me fotot prekëse

Dita e sotme për Zanfina Ismailin, Adelina dhe Emën është një ditë e rëndësishme dhe e trishtë në të njëjtën kohë. Sot, mamaja e tyre mbush 3 vjet që është larguar nga jeta për shkak të një sëmundjeje të pashërueshme. Të treja motrat, bëjnë shpeshherë dedikime për të në rrjete sociale, megjithatë Zafina ka vendosur që sot ta kujtojë atë nëpërmjet fotove, duke u ngushëlluar me kujtimet e mbetura. “Sot 3 vite pa ty mami”, ka shkruar këngëtarja mbi videon ku tregonte disa foto me mamanë e saj, që dukeshin të varura në murin e dhomës. Zanfina prej vitesh është larguar nga skena, për t’ju dedikuar profesionit të juristes, megjithatë pak kohë pas humbjes së mamasë, ajo publikoi një këngë me titull “M”, i cili ishte një dedikim të.


TË NGJASHME