HomeModa

4 kombinime të ndryshme që mund të bëni me një palë xhinse!

E dimë që çdokush mund të fiksohet me një palë xhinse që i rrinë bukur dhe i ka blerë së fundi! Por ajo që nuk dimë është sesi të kombinojmë këto xhinse për të mos pasur çdo ditë të njëjtin look.

Ne po ju sjellim disa ide kombinimesh që i përdorin shumë vajzat parisiene dhe jemi të bindur që do t’ju pëlqejnë pamasë. Xhinset janë veshja e tyre esenciale për sa kohë që zgjedhin prakticitetin dhe rehatinë.

Më poshtë mund të shihni 4 kombinime të ndryshme që mund të bëni me një palë xhinse:

Xhinse + Një bluzë fashion (Me mëngë të fryra, dekolte apo me fruda dhe supet jashtë)

Xhinse+Këmishën e bardhë klasike

Xhinse +Xhaketë

Xhinse +Një bluzë për raste speciale

/whowhatwear


TË NGJASHME