HomeModa

4 modelet e sandaleve që do t’i shihni kudo për verën e 2019 -ës

\Moti i ngrohtë më në fund po afron …Dhe është pikërisht momenti që të heqim këpucët e rënda për të veshur sandalet tona të dashura. Moda ndryshon nga viti nqë vit kështu që nëse keni një mëndje për të blerë të reja bëni mirë ti hidhni nj sy modeleve të mëposhtme të 2019.

Sandalet antike: Nuk ka rëndësi se sa palë këpucë keni asgjë nuk është më praktike dhe  rehatshme sa të veshësh shapka në verë. Këto janë modeli antik grek për shapkat e 2019. Mund ti gjeni në shpaka po nëse ju bezdisin gjenden dhe në formën e sandaleve të lëkurës vetëm mund të ndryshojë tonaliteti i kafes.

Sandalet me lidhëse dhe pak takë: Mesa duket 2019 është viti i prakticitetit pasi dhe sandalet që janë ideale për daljet në darkë janë më shumë pak takë por të japin ndjesinë e klasikes.

Fosforeshente: Duke qënë se ishte një nga trendet që pamë në pasarelat e shumta nuk kishin si të mungonin he një palë sandale të tilla!

Sportive: A i mbani mënd sandalet që vishnit kur keni qënë të vegjël, epo mund të rikujtoni atë kohë me sandalet sportive të këtij viti. Praktike dhe me shuam ngjyra.


TË NGJASHME