HomeShowbiz

40-vjeçarja Kardashian shfaqet me format bombastike

Motra e madhe në familjen e njohur Kardashian, Kourtney, është padyshim një yll televiziv dhe një personazh mjaft i popullarizuar nëpër rrjetet sociale.

40-vjeçarja Kardashian së fundmi është shfaqur në një fotografi duke pozuar nga një jaht në Sardinia të Italisë.

Ajo ka vënë në pah linjat e saj bombastike trupore duke marrë qindra mijëra pëlqime.

Kourtney ka dëshmuar edhe njëherë, se edhe përkundër moshës me punë  dhe përkushtim mund të arrish linja të tilla trupore. 


TË NGJASHME