HomeModa

5 kombinime si t’i veshim pantallonat e lëkurës

Kush i provoi pantallonat e lëkurës në fillim të vjeshtës, jemi të sigurt që nuk i ka braktisur më. Megjithatë, nëse hyni tek ato që e konsideroni këtë veshje shumë agresive dhe nuk e gjeni dot veten aty, ju tregojmë se si t’i vishni për një look super ‘cool’.

Influencer-et e modës i kanë veshur pothuajse çdo ditë në këtë periudhë të vitit, të kombinuara me çizme, atlete dhe kambale, duke përballuar me stil edhe ditët më të ftohta.

Një alternativë perfekte ndaj xhinseve të zakonshme, pantallonat e lëkurës mund të vishen edhe me një pulovër të ngrohtë e çizme të shkurtra, por edhe me t-shirt, këmisha e bluza të lehta, të kombinuara me balerina, pupa me majë dhe sandale. Më poshtë ju sugjerojmë 5 kombinime për pantallonat e lëkurës

Këmishë e bardhë + këpucë slingback

Felpa + atlete

Këmishë xhins + balerina

Triko + gjysmëçizme

T-shirt + sandale


TË NGJASHME