HomeShowbiz

Modelja italiane, Ferrera tregon se si e komplimentoi CR7

Aktroja dhe modelja italiane Manuela Ferrera, është shprehur në një intervistë për “Diva Donna” se ka marrë kompliment nga Cristiano Ronaldo.

Ajo ka deklaruar se ka pasur një bisedë të shkurtër me yllin portugez, me këtë të fundit që e ka përgëzuar për bukurinë.

“Ai më tha se isha shumë e bukur. U ndjeva shumë e kënaqur që u tha nga ai, një njeri i rrethuar gjithmonë nga vajzat e bukura. Ai është shembulli im”,përfundoi Ferrera.

Emri i CR7 shpeshherë është lidhur me femra të bukura, ku së fundi po akuzohet se ka përdhunuar një prostitutë në SHBA.


TË NGJASHME