HomeShowbiz

575 euro sandalet dhe 195 euro bikinie, Nora Istrefi e “zhytur” në luks

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19.

Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Nora ka postuar disa foto nga pushimet dhe ajo çka bie në sy jan bikiniet dhe sandalet qindra euro që këngëtarja mban veshur.

Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.

Nora Istrefi 'mahnit' me format trupore në po - Syri | Lajmi i fundit

TË NGJASHME