HomeModa

6 trendet e make up-it që po ndjekin të famshmet këtë verë

Vera është çelësi i ngjyrave të çelura jo vetëm në gardërobën tonë por edhe në fytyrë!

Kjo është koha e duhur për të eksperimentuar me makijazhin dhe për t’u furnizuar me ato penelet apo buzëkuqët më në modë të verës.

Por para se të bëni këtë, ne ju japim disa ide fantastike makijazhi që janë kthyer në trende tashmë dhe po i përdorin të gjitha të famshmet shqiptare këtë verë!

Në kërkim për të gjetur trendet më të fundit ju vijnë në ndihmë vajzat e ekranit!

Buzët e kuqe!

E arta në sy!

Peneli me ngjyrë!

Buzëkuqi nude përgjithmonë!

Qerpikët me ngjyrë!

Makijazhi neon!


TË NGJASHME