HomeSociale

60-vjeçari humb jetën duke peshkuar

Një person ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa peshkonte dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë, në grykëderdhjen e Lumit Drin.

Viktima ka qenë duke peshkuar me kallam, i cili i ka hasur në një përcjellës energjie, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Personi që ka ndërruar jetë mësohet se është 60-vjeçari Bujar Caca.


TË NGJASHME