Kronikë Lajme

65-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

Në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, një burrë 65-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë.

Mësohet se shtetasi i gjetur i pajetë është identifikuar si Engjëll Hasekiu, rreth 65-vjeç, i cili ishte i pamartuar dhe jetonte vetëm.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, në banesë është gjetur pa shenja jete shtetasi E.H., rreth 65 vjeç, i cili jetonte i vetëm në banesë.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Related posts

9 ushqime që furnizojnë shpejt me energji

Rita news

Idrizi: Pas deklaratës së Macron çdo interpretim është i tepërt

Mila

Lushnje, makina del nga rruga, një i vdekur

Mila
Na Kontaktoni!