HomeTeknologji

7 “hilet” si të realizoni foto të bukura në Instagram!

Lodhen e lodhen vajzat për të realizuar pozën seksi që aq shumë e dëshirojnë, por më kot. Në fund përfundojnë duke i fshirë të gjitha fotot që kanë realizuar. Fashion blogeret na japin këshilla sesi të qëndrojmë në foto, në mënyrë që të dukemi sa më seksi. Mos mendoni se është e pamundur.

Edhe vajzat e njohura që shikoni çdo ditë në Instagram nuk janë aq perfekte dhe aq seksi. Ato thjesht kanë gjetur pozicionin e duhur dhe dritën ideale për të realizuar një foto që do t’i lërë pa mend të gjithë.

Përmes këtij artikulli do t’i mësoni dhe ju këto “hile” të vogla për një foto seksi. Na falenderoni pasi t’i keni parë!

1-Qëndrimi vajza…

qendrimi.jpg

2-Pak përthyerje 

pasme.jpg

3-E njëjta lartësi!

pame2.jpg

4-Të duken këmbët më të gjata!

keret.jpg

5-Mos qëndro e kërrusur

palest.jpg

6-Si t’i vendosësh duart?

dora.jpg

7-Qëndro si modele

fust.jpg

TË NGJASHME