HomeModa

7 mënyra si ta kombinojmë një bluzë me printe

Bluzat me printe janë një mënyrë e thjeshtë për të shtuar pak gjallëri në paraqitjen tuaj.

Pavarësisht se në të shkruhen fjalë, vite apo emri i bandës suaj të preferuar, duhet të keni një të tillë në gardërobë.

Bëni kontrastin mes një bluzë stil ‘vintage’ me emrin e një grupi muzikor dhe pantallonave serioze, ose kombinojeni me xhinse kaubojs dhe sandale.

1.

download (1)

2.

download (3)

3.

Processed with VSCO with q5 preset

4.

download (5)

5.

download (6)

6.

download (7)

7.

download

TË NGJASHME