HomeShowbiz

Richard Gere është gati për t’u bërë sërish baba

Aktori Richard Gere duket se është vërtet i dashuruar këtë herë me Alejandrën, partneren e tij të re. Pak kohë pasi bëri atë deklaratën që kishte njohur gruan më të mrekullueshme në botë, kanë dalë fjalët se është gati të bëhet sërish baba. Mosha 69-vjeçare nuk e pengon ta ketë një dëshirë të tillë për sa kohë fëmija do vijë nga ai dhe Alejandra.

Daily Mail shkruan se ka kontaktuar përfaqësues të aktorit, por nuk ka marrë ende një përgjigje rreth deklaratave që thuhet se Gere ka bërë.

Ndërkohë që nga martesat e mëparshme si ai edhe Alejandra kanë nga një djalë/tiranapost.al


TË NGJASHME