HomeSport

“Ndihem perfekt”, Neymar ka një mesazh për Real Madrid

Neymar ka deklaruar se është rekuperuar dhe ndihet në formë perfekte. Madje neymar ka deklaruar se është gati për ndeshjen e radhës të PSG ndaj Real Madrid.

Neymar ka qenë i lënduar, mirëpo ka paralajmëruar Realin se do të jetë i gatshëm për ndeshjen që do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu” javën tjetër.

“Ndihem perfekt, mund të luaj kundër Real Madrid në Ligën e Kampionëve”, deklaroi ai.

Për klubin francez kjo ndeshje nuk do të jetë e lehtë pasi klubi madrilen është në formë të shkëlqyer dhe në pesë ndeshjet e fundit nuk ka pësuar gol.


TË NGJASHME