HomeShowbiz

9 veshjet më të paharrueshme të veshura nga Jennifer Lopez

Pasi u shfaq në filmin 1997 “Selena”, Jennifer Lopez, e cila dikur ishte një vajzë e thjeshtë nga Bronx, papritmas u zgjua e famshme. Në vetëm disa vjet, JLo ka kaluar nga një këngëtare e panjohur e Amerikës Latine në një fituese të çmimit muzikor dhe një nga gratë më seksi në botë. 

Cilido qoftë mendimi juaj për muzikën e saj, nuk mund të mohohet që sensi i saj i modës është plotësisht jashtë kësaj bote.

Le të hedhim një vështrim shumë të afërt të disa prej veshjeve më të paharrueshme që JLo ka veshur.

1. Fustani prej dantelle nga Zuhair Murad

2. Puffy skirt nga Christian Dior

3. Veshja e pantallonave të bardha Versace

4. Fustan pasqyrë nga Tom Ford

5. Fustan argjendi nga Versace

6. Pantallona të gjera portokalli dhe fund gjigand nga Ralph Lauren

7. Veshja okër nga Maison Yeya

8. Fustani i Kuq nga Roberto Cavalli

9. Çizme të çuditshme xhins nga Versace  


TË NGJASHME