HomeShowbiz

A do të largohet nga muzika?! Nicki Minaj gati këngën e re

Pak ditë më parë reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj, njoftoi fansat e saj se do të heqë dorë nga muzika pasi dëshiron të përqëndrohet tek familja e saj.

“Dëshiroj të dal në pension dhe të kem familjen time”, tha këngëtarja.

Nicki jo vetëm që nuk ka hequr dorë nga muzika por ka hedhur në treg edhe një këngë të re.

Kënga e saj mban titullin “Fendi” dhe ajo është shprehur se kjo këngë është e preferuar.


TË NGJASHME