HomeShowbiz

“A e di sa t’kam kërku e tjetër nuk du t’kem”, Anxhela Peristeri deklaratë dashurie këngëtarit të njohur?!

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku i ka bërë bashkë muzika dhe momentalisht vlersohen si dy nga zërat më të mirë të muzikës live. Së fundmi të dy kanë postuar në Instagram-in e tyre një foto e cila shoqërohet me fjalë dashurie.

“Drita Jem”,- shkruan Mateusi.

“A e di sa t’kam kërku e tjetër nuk du t’kem?”,- shkruan Anxhela.

Para se të mendoni diçka, le t’ju sqarojmë se këto fjalë janë pjesë e këngës që do të sjellin së shpejti. Mateusi dhe Anxhela për pak ditë do të lançojnë një këngë, e cila i dedikohet dashurisë. Ata janë thjesht miq të mirë por bashkë i ka bërë muzika.


TË NGJASHME