HomeShowbiz

A e keni vënë re këtë detaj në fotot e Taynës?!

Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave. Ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në median rozë dhe ka shumë përkrahës së muzikës së saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video, ndërkohë që në një foto të fundit shfaqet e ulur në dysheme, teksa po punon rreth këngës së re.

Detaji që të bie në sy në këtë foto dhe imazhet tjera që i ka publikuar reperja gjatë kohës së fundit është ngjyra neon në pothuajse çdo veshje. Kjo ngjyrë duket se i është bërë fiksim Taynës, saqë në çdo paraqitje ka një detaj neon.

neonaa.jpg
can.jpg
kkkkk.jpg
neon.png
klet.jpg

TË NGJASHME