HomeShowbiz

A është apo jo Fiori Dardha shtatëzanë? Moderatorja jep përgjigjen

Mjaftoi një foto e publikuar në rrjete sociale, që të gjithë të dyshonin se Fiori Dardha ishte në pritje të fëmijës së dytë.

Ndjekësve të Fiorit kaq ju desh dhe të gjithë nisën nga komentet për shtatzëninë e saj të dytë.

Por Fiori nuk ka lejuar që këto komente të vazhdojnë më tej dhe ka treguar se si qëndron e vërteta. Ajo ka publikuar në Instagram një foto dhe ka ftuar ndjekësit ta pyesin për çdo gjë, por vetëm për shtatzëninë jo, sepse ajo nuk është në pritje të ëmbël.

“Ju pyesni – Unë përgjigjem. P.S: Nuk jam shtatzënë!”, shkruan Fiori.


TË NGJASHME