HomeShowbiz

Ja kush është femra më e bukur në botë, sipas “Phi Beauty Bar”

Bella Hadid është shpallur zyrtarisht femra më e bukur në botë.

Supermodelja është në krye të listës duke mundur motrën e saj, Gigi Hadid, si dhe Beyonce, Cara Delevigne dhe Katy Perry.

Sipas raportit të artë të bukurisë Phi – mjekra e saj, sytë dhe balli janë karakteristikat e saj të cilat kanë bërë që ajo të shpallet më e bukura.

Beyonce u rendit e dyta në listë përpara Amber Heard, Ariana Grande dhe Taylor Swift. Ndërsa, Kate Moss ishte në vendin e gjashtë, para Scarlett Johansson, Natalie Portman, Katy Perry dhe Cara Delevigne.


TË NGJASHME