HomeLajmi i Fundit

A zbatohet shtetrrethimi gjatë natës?!/ Policia publikon videon

Me anë të një video me pamje nga rrugët e kryeqytetit dhe qyteteve të vendit, policia e shtetit tregon nëse zbatohet apo jo shtetrrethimi.

“Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!” shkruan policia bashkëngjitur videos.

Njoftimi i policisë

Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!

M.H/ GotaNews