HomeShowbiz

Adelina Tahiri nënë për herë të dytë? Fotoja që na shtoi dyshimet

Adelina Tahiri para disa kohësh u bë nënë për herë të parë e një djali me emrin Jon. Së fundmi ajo së bashku me familjen janë nisur për pushime, ndërkohë që pak më parë Adelina publikoi një foto me rroba banjo ku me anë të përshkrimit la të kuptohej se është sërish shtatzënë.

“Dukem diçka me bark?”, ka shkruar Adelina në përshkrim të fotos duke vendosur dhe një emoji gruaje shtatzënë. Ka mjaftuar kjo dhe fansat nisën ta pyesin në komente se nëse është sërish në pritje të një fëmije.


TË NGJASHME