HomeShowbiz

Adrian Gaxha merr një vendim të papritur

Dikur e kishte të mbushur Instagramin me fotografi, por siç shihet artisti nga Maqedonia, Adrian Gaxha ka marr një vendim të papritur sa i përket rrjeteve sociale.

Nëse shikoni profilin e tij zyrtar në Instagram, e vëreni se Gaxha ka fshirë të gjitha imazhet e vjetra dhe ka lënë vetëm pesë të rejat.

Fotot që i hedhi sot janë pothuajse të gjitha në studio muzikore, i cili lë të nënkuptohet një rikthim të fuqishëm në muzikë.

“Lujmi Krejt”, është kënga e fundit që ka lançuar në duet me Onatin.


TË NGJASHME