HomeShowbiz

Adriana Lima na lë pa fjalë

Adriana Lima, ishte një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret e cila i dha fund karrierës së saj si modele.

Megjithatë, Adriana nuk është shkëputur nga rrjetet sociale, imazhet e së cilës pothuajse gjithnjë tërheqin vëmendjen e publikut. Dhe në këtë foto duket mjaft tërheqëse.

Adriana ka qenë fytyrë e shumë markave botërore e cila ka pozuar edhe përkrah artisteve tona të njohura në botë si Dua Lipa, Rita Ora.


TË NGJASHME