HomeShowbiz

Adriana Lima nuk i ndahet turqve, kapet mat me biznesmenin e njohur

Ish-modelja e Victoria Secret, Adriana Lima u fotografua me biznesmenin turk Emir Uyar teksa eksploronin ishullin e famshëm Mykonos, në Greqi. Modelja 38-vjeçare kishte veshur një fustan të gjatë rozë të kombinuar me sandale të zeza dhe një çantë të vogël.

Ai është i njohur për miqësitë me persona të famshëm, dhe për organizimin e festave luksoze, të cilat frekuentohen nga Lindsay Lohan dhe Paris Hilton. Kjo është lidhja e parë zyrtare e Adrianas, pas ndarjes nga i dashuri turk, shkrimtari Metin Hara në fillim të këtij viti.


TË NGJASHME