HomeShowbiz

Adrola Dushi komenton në Instagramin e ish-bashkëshortit

Adrola Dushi njihet për karrierën e suksesshme dhe për fotot në të cilat shfaqet pa grim.

Jeta e saj private gjithmonë ka qenë në fokus të veçantë por si rrallë herë Adrola ka vendosur të flas për të në emisionin ‘Mirage’, aty ku tregon si i ka raportet me ish- bashkëshortin pas ndarjes.

Adrola Dushi e ka një djalë me Adis Patushin, dhe këtij të fundit sapo  i komentoi pranë fotos ku tregon se ka bërë një ‘tatto’ me kuptim shumë të veçantë, imazhin e të atit me birin e tij.

‘’Zot sa bukur’’ ishin fjalët e saj pranë postimit.


TË NGJASHME