HomeShowbiz

Adrola Dushi mohoi lidhjen, por ky detaj e nxjerr zbuluar

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi është komentuar shumë në media për jetën e saj private. Para pak kohësh ajo u nda nga partneri i saj, me të cilin ka edhe një fëmijë, por së fundmi modelja është komentuar edhe për një lidhje me modelin Pavllo Zengo.

E pyetur se nëse është në lidhje me modelin ajo u shpreh se nuk është aspak e vërtetë. Mirëpo ajo ditën e sotme feston ditëlindjen, dhe Pavllo nuk ka nguruar ta urojë publikisht me një urim shumë special.

“Gëzuar ditëlindjen Adrola Dushi. Të dua.”, ka shkruar modeli.


TË NGJASHME