HomeShowbiz

Adrola Dushi tërheq vëmendjen me foton e fundit, pozon topless (FOTO)

Ajo njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare dhe njëkohësisht edhe një nga modelet më të suksesshme që vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotosesionet që poston nërrjetet sociale, bëhet fjalë për bukuroshe Adroli Dushi.

Modelja ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar përpara. Një foto si e ajo nuk kishte publikuar kurrë më parë nga Adrola. Mirëpo, në postimin e saj, nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un e disa të tjerë të cilët nuk e kanë parë si diçka të hijshme për paraqitjen e saj.

“Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia”, shkruan modelja bukuroshe krah fotos.

Adrola është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetojnë familjarët e saj dhe ku ajo vetë ka vazhduar karrierën në modeling.


TË NGJASHME