HomeShowbiz

Adrola publikoi një foto kur ka qenë fëmijë, dhe ne mezi e njohëm!

26-vjeçarja Adrola Dushi e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me vogëlushin e saj Troi, së fundmi na ka trreguar se di dukej ajo fëmijë.

Nëpërmjet një postimi në isntagram ajo shfaqet në një foto së bashku me vëllain e saj, por ajo që na ka habitur është fakti se ajo duket si një djalë i vogël, e për më tepër vështirë të dallohet ku është Adrola.

Adrola ka qenë kohët e fudit në qendër të lajmeve rozë, për shkak të aludimeve të shumta që janë bërë prej kohësh për ndarjen e saj nga bashkëshorti.


TË NGJASHME