HomeShowbiz

Afërdita Dreshaj seksi në të zeza

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, njihet për linjat e saj trupore, gjithnjë në formë të mirë.

Prej shumë kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me burrin e saj, çekun Jakub Kindl.

Ajo vazhdimisht pozon nga vende të ndryshme nëpër botë.


TË NGJASHME