HomeShowbiz

Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj vijnë me poza tërheqëse nga shtrati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, tanimë është e bekuar me dy vajzat e saj, Agnesën dhe Anxhelinën.

Këto të fundit janë mjaft aktive dhe të ndjekura në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, është Anxhelina, ajo e cila ka ndarë një fotografi atraktive pranë motrës së saj, të cilat janë duke kaluar kohë së bashku në Turqi.

View this post on Instagram

Celebrating life ????? @agnesahadergjonaj

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Të veshura me fustane glamuroze e me një pamje tejet tërheqëse me pozat nga shtrati, ato duket se po festojnë për jetën e lumtur dhe të shëndetshme që gëzojnë.

“Duke festuar për jetën”, ka shkruar pranë këtij imazhi artistja Hadërgjonaj.

Vajza e madhe e Albëries jeton dhe vepron në Tiranë, ndryshe nga nëna dhe motra e saj më e vogël, Anxhelina, të cilat jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

View this post on Instagram

? @agnesahadergjonaj

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


TË NGJASHME