HomeShowbiz

Agnesa Vuthaj do ua rrëmbej zemrat të gjitha femrave me këtë postim

Agnesa Vuthaj është goxha feministe. Me postimin e fundit Agnesa Vuthaj do ua rrëmbej zemrat të gjitha femrave.

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, së fundmi në Instagramin e saj e ka dëshmuar edhe njëherë që është feministe, këtë herë me humor.

Ajo ka postuar një foto në Instastory nëpërmjet të cilës thuhet se për dallim nga të gjitha gjallesat, femra shkon në drejtimin që do vetë dhe sapo ua rrëmbeu të gjitha femrave zemrat.

Agnesa në këtë rrjet social ka filluar të bëhet aktive, kështu duke publikuar foto nga përditshmëria dhe puna.


TË NGJASHME