HomeShowbiz

Agnesa Vuthaj shkëlqen në veshjet tradicionale

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Duke qenë kështu, bukuroshja në fjalë, çdo herë e më shumë, po vazhdon të na mahnisë me bukurinë e saj.

Ajo së fundmi ka bërë disa foto, me veshje tradicionale, e cila me pozitivitetin e saj, duket si një bukuri përrallore, dhe me një buzëqeshje tërheqëse.

Ndër të tjera, në imazhin e saj të publikuar, siç dukej ra në sy, një detaj i vogël.

E ky ishte mbishkrimi i saj, por në anglisht, në fotografinë e publikuar.

“Unë besoj së mund të fluturoj” kishte shkruar ajo.

Me të vërtetë, Agnesa po zbukurohet çdo ditë e më shumë, dhe me sa duket vitet për të janë vetëm numra.


TË NGJASHME