HomeSport

Ajax – Juventus Dalin Formacionet e dy ekipeve

Sonte, Ajax do ta presë Juventusin në shtëpi për ndeshjen e parë në kuadër të çerekfinaleve dhe Frenkie de Jong beson se kjo ndeshje do të jetë më e vështirë sesa ajo kundër Real Madrid.

Image result for ajax vs juventus

Ajax Formacion

Image result for ajax

Juventus Formacion

Image result for juventus


TË NGJASHME