HomeSport

Ajax vendos të shesë yllin e skuadrës

Ajax është i gatshëm ta largojë yllin e skuadrës Hakim Ziyech.

Ekipi hollandez kërkon 30 milion dhe ai mund të largohet që në këtë verë. Për futbollistin nga Maroku kanë shfaqur pëlqim Liverpool dhe Arsenal.

Edhe 26 vjeçari është shprehur i gatshëm për aventura të tjera në kampionate të tjera.


TË NGJASHME