Kronikë Lajme

Aksident i rëndë, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan – Papër.

Si rrjedhojë e aksidentit automobilistik, janë plagosur 3 persona. Mes të plagosurve janë 2 fëmijë.

Mësohet se një makinë tip Benz ka goditur automjetin ku ndodheshin 3 personat e plagosur. Benzi u përplas me makinën tip Opel, ku ndodheshin katër të plagosurit.

Mes të plagosurve janë edhe drejtuesi i “Opelit” dhe bashkëshortja e tij. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Related posts

Bebe Rexha tregon garderobën e saj

Mila

Misioni i Valbona Selimllarit të ndryshojë jetën e komuniteteve në Shqipëri

Tatani

Balla nxjerr fotot: Nis puna për pastrimin e qytetit të Cërrikut

Mila
Na Kontaktoni!