HomeLajmi i Fundit

Aksident i rëndë afër Gjirit të Lalzit, një i vdekur dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën TiranëDurrës, ku një automjet tip fuoristradë ka përplasur një makinëbordin e të cilës ishin dy zonja me fëmijët e tyre.

Aksidenti ka ndodhur pranë Gjirit të Lalzit.

Njëra prej grave është transportuar për në urgjencë, por ka ndërruar jetë. Ajo ishte duke udhëtuar në mjetin e saj, ndërkohë që janë përplasur me një makinë fuoristradë.