HomeLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në Elbasan, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan, si pasojë e të cilët një person ka ndërruar jetë ende pa mbërritur në spital, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas informacioneve paraprake, viktima eshte rreth 50-vjeç, ndersa ende nuk dihen emrat.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve.