HomeLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në Gjilan/ Kamioni përplas disa persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan, ku perpasojë ka mbetur një i vdekur dhe 20 të tjerë janë plagosur. Shkak i aksidentit është bërë një kamion. Nga një video publikuar nga Gazeta Zeri shihet kamioni me një shptësi që nuk mundet të frenojë.

“Mund të ju konfirmoj se një i vdekur është si pasojë e këtij aksidenti. Ndërkohë që raportohet të jenë diku rreth 20 persona që kanë marrë lëndime trupore”, ka thënë zëdhënësi i policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.


TË NGJASHME