Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

Aksident i rëndë në Lezhë, 19-vjeçari përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur këtë mëngjes.

Aksidenti ka ndodhur ne rrugën Lezhë – Shëngjin dhe policia bën me dije se shtetasi E.M. 19 vjeç, banues në Lezhë, ka aksidentuar për vdekje shtetasin këmbësor F.P. 29 vjeç, banues në Tropojë.

Lezhë / Informacion paraprak

Në rrugën Lezhë – Shëngjin, shtetasi E.M. 19 vjeç, banues në Lezhë, ka aksidentuar shtetasin këmbësor F.P. 29 vjeç, banues në Tropojë, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore procedurale.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Related posts

Basha lajmëron konferencë të jashtëzakonshme për mediat

Mila

Përplasen dy automjete në Lezhë

Xhensila Gotanews

Tre grabitje brenda natës, por në të fundit, hajdutët shqiptarë…

Mila
Na Kontaktoni!