HomeLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në Lezhë, 19-vjeçari përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur këtë mëngjes.

Aksidenti ka ndodhur ne rrugën Lezhë – Shëngjin dhe policia bën me dije se shtetasi E.M. 19 vjeç, banues në Lezhë, ka aksidentuar për vdekje shtetasin këmbësor F.P. 29 vjeç, banues në Tropojë.

Lezhë / Informacion paraprak

Në rrugën Lezhë – Shëngjin, shtetasi E.M. 19 vjeç, banues në Lezhë, ka aksidentuar shtetasin këmbësor F.P. 29 vjeç, banues në Tropojë, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore procedurale.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.