HomeLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në Malin e Robit, humb jetën një 52-vjeçar

Mbrëmjen e sotme, në Malin e Robit ka ndodhur një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi. Një 52-vjeçar, i cili ka qenë duke udhëtuar me biçikletë, ka humbur jetën pasi është përplasur nga një makinë.

Njoftimi:

Rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç.

Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Drejtuesi i automjetit shtetasi B. F është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.